Kdo to celé spunktoval…?

Potkaly se v prváku na vejšce a od té doby spolu „dělají byznys“ 😀 Vlastně…je toho víc… kromě toho, že obě nejí maso a mají blízko k zero waste a ekologii jako takové, provozují taky pokusy o hudební performanci, umí si spolu skvěle uvařit nebo si zacvičit jógu, ale taky se vzájemně láskyplně nakopnout nebo nasměrovat. Jinými slovy – základ je pevný, teď postavme společnými silami most.

Markéta je ta, v jejíž hlavě se zrodilo to úplně prapůvodní semínko. Stává se tak vlastně maskotem projektu. Propojuje lidi a díky její asertivitě a schopnosti networkovat se vše dává do pohybu a nabírá na obrátkách. Je taky (doufejme bezednou) studnicí nápadů 🙂

Je pořád v pohybu a i když ji to někdy štve, jinak to asi ani neumí a vlastně je tak ve svém živlu.  Je taky vášnivou cestovatelkou s dobrodružným srdcem a obětavou parťačkou do nepohody. Založila několik eshopů, umí udělat stoj na hlavě a je to první člověk, kterému zavoláte, když máte odvážně ztřeštěné nápady.

Je naším ohněm – všemu dává drive, dynamiku a živoucí energii, která je nakažlivá…

Ester tomu semínku, co Markéta zasadila, dodala lístky. Vizím a ideám se snaží dávat smysluplný rámec a tvořit takový ten „big picture“. Taky píše, formuluje naše texty, komunikační a (budoucí 🙂 ) contentovou strategii.

Je hledačkou vyššího smyslu a pravé podstaty věcí. Bruslení po povrchu není nic pro ni. Přeložila pár knížek, zkusila si práci v korporátu, startupu i agentuře, je autorkou několika blogů, koučkou ve fázi zrání a touží po terapeutické záchranné farmě. Je to ten člověk, kterému zavoláte, když potřebujete vyslechnout nebo něžně nasměrovat.

Je naší vodou – vnáší do věcí klid a stabilitu, ale její proud umí i zběsile uhánět…